Jarolim: Barak chciał mieć Boleslav. O Rosicky dostał informację

Przejście z klubu do reprezentacji normę, bo trener Karel Jarolím zadowolony, że powoli okres spoczynku zimowego kończąc, aw marcu czeka na pierwsze spotkanie. Tymczasem monitoruje legionistów za granicą i monitoruje sytuację i graczy z konkursu krajowego. Zauważył, że slawistą Antonín Barák skończył transfer lata do Udine. „Chciałem zrobić Boleslav w tym czasie udał się do Slavia. Jest to ambitny chłopak, ja mu życzę, „powiedział Jarolím

Teraz Barak jest Jarolím przedstawiła wielkie światło na debiucie listopada w towarzyskim meczu przeciwko Danii. (1: 1), kiedy zdobył gola.Narodowy trener będzie teraz chciał zobaczyć jakość na zagraniczną konkurencję stopniowo dostaje więcej graczy z drużyny narodowej drużyny.

„Gdyby więcej facetów w lewo, to było miłe. Być może okaże się ze szkodą dla jakości naszej ligi, ale tylko za granicą może grać trudniejsze mecze i to jest dla nich wielkim przeżyciem, „potwierdza decyzja Jarolim Baraka spróbuj iść do przodu w Serie A.

Z zawodników widzą tylko kilka dni w roku. Tymczasem za oglądanie gry, przetarcia z cięciami i troszczy się również o rzeczy organizacyjnej. W porównaniu do pracy w klubie znaczącą różnicę.

„Nie ma potrzeby, aby przygotować się na każdy dzień szkolenia. Z tego punktu widzenia, jest to trudne.W reprezentacji jest znowu przerwa zimowa jest tak długo, obawiam się, że nie wypaść z rytmu coachingu „porównuje Jarolím. „Weekendy jednak nadal pracować. Patrzę na meczach, aw konsekwencji na kawałki „, dodaje.

W przyszłym tygodniu rozpocznie się w tej dziedzinie. Żyć będzie kontrolował pojedynek pomiędzy dwoma zespołami włoskimi.Naprzeciwko stoi Sampdoria Genua z Bolonii, dla osób rozpoczynających napastnik Patrik Schick i Ladislav Krejčí.

On również trzy nagrody Swiss rodak Tomáše Vaclíka Marek Suchy i Jana Lecjakse który wszedł najlepsze raporty lokalna liga w ubiegłym roku. „Nie ukrywam, że to było dobre, ale dla mnie istotne jest także, że gracze obecni na wiecach, w zależności od tego muszę się jakoś utrzymać”, mówi krajowy trener.

Na żywo jest jeszcze temat powrotu do reprezentacji Tomas Rosicky którzy od ostatniej EURO we Francji w drużynie narodowej z powodu kontuzji nie pojawi się. „Jestem w kontakcie z jego agentem, dlatego informacja o jego statusie mieć. Kiedy Tomas perfekcyjnie do osobistego kontaktu nastąpi, „powiedział.