Pozostawił po zgłoszeniu do gwizdka: Jeśli powiem, co myślę, mogę teraz trenować

Tie z graczami Jablonec Slovácká twardym vydýchávali. Uważają, że ich droga do zwycięstwa nezatarasil przeciwnika, sędzia Jiří Houdek. Rządził się po 73 minutach pomocnik domowy Vlastimila Daníčka, neodpískal rzutu karnego za rzekome ręką w polu karnym i pokazał trener ProTester Stanislav lewo na nazwisko. „Nie sądzę, żeby to był faul na czerwoną”, odpowiedział danicek.

Podczas gdy od decyzji Sędziego nie zgodził się, dotknięty Martin Pospíšil zobaczył to nieco inaczej. „Jasna zabrudzić się Dana (danicek) powiedział. Byłem w balonie wcześniej, szturchnął go, a on uderzył mnie w kostkę. Sędzia dał mu czerwoną, nie wpływać, „wzruszył Jablonec pomocnik.

Po werdykt szalał trener Słowacji.Stanislav Levý spod kaptura na ławce i skarcił Houdek. Od razu pokazał mu z ławki. Lewy złością zatrzasnął przez drzwi przy wejściu na trybuny. W tej chwili usiadł wśród widzów, aby następnie powrócić poprzez ławce koło placu zabaw. „Było lepiej, gdy byłem tam,” powiedział.

mecz byłby powiedział wiele rzeczy, ale bał się, że kara przychodzi. „Gdybym powiedział to, co chciałem, więc nie mogę iść do pociągu. Nie podobało mi się jak gra poszła. Więcej nie jest lepiej wyrazić, „powiedział wytrawnym strategiem. „W siedemdziesiątej minuty, w drugiej połowie na boisku tylko jeden zespół, który chciał wygrać. I byliśmy.Muszę podziękować zawodnikom, jak to się stało, „powiedział spokojny trener.

Gości Eksperci podkreślają cenione. „Możemy być zadowoleni z remisu. Vlasta (brutto) zajęte przynajmniej dwa Golovko „, powiedział obrońca Jaroslav Zelený po jego premierze głównej ligi w Jabloncu Jersey. Czechy Północne rozgrywa się, choć w mniejszości, ale ciśnienie kruszenia ich partii odbył. „Oni czołgał się nieco i trudno było je zrobić. Nie sądzę, że możemy zrobić dzisiaj całkowicie udało. Byliśmy w stanie wyprodukować w całym meczu tylko bar i Doly (Dolezal) nagłówka.Nie graliśmy dobrze, nie iść nasze kombinacje „westchnęła wzmocnień od Karvina na lewej stronie obrony mocno promowanego ofensywy.

Zielone ostre ośrodki i włamań techniczne zdobił mocno gra trener Zdeněk Klucký wciąż czekają na początkujących więcej. „To nie był Jarda, jakim go znamy. W pierwszej połowie miał kilka strat Szwajcaria. Będziemy krytykować dużo „, powiedział bez ogródek. „Nasze wyniki, w tym moje własne, nie jest idealny. Nie sądzę, że będzie moim premiera jakoś genialny „, powiedział Green.