sędzia błędy popełnione przez radykalnych poglądach Kozel

Duże emocje wzbudziła sytuacja z końca drugiego ustawienie minut dohrávky 19. rundzie ligi pomiędzy Dukli i Sparty. Przy wyniku 1: 1 Tomáš Kocourek Sędzia orzekł, bramkarz gospodarzy Filip Radu plugawe ręce w grze na Davida Lafatu i zarządził rzut karny, który sprawia, że ​​wizyty bořek dočkal w ostatniej chwili odwrócił sytuację i postanowił wygrać Letna 2: 1 Krajowy myślał, że sędziowie początkowo odgwizdał faul na Radę bramkarz i trener Luboše Kozła główny arbiter popełnił drastycznego błędu.

Sytuacja przyniósł kilka kontrowersyjnych momentów. Wydawało się, że pierwszy był na spalonym odwiedzenie pomocnik Petr Jiráček, który następnie ewentualnie w pojedynku nieznacznie zanieczyszczone domu obrońcę Jurendiče.Po wizycie pomocnik śmigały nagłówek ręcznie-back Łukasza krajowych szczeciny, a następnie piłka zatrzymała i bramkarz Radę, która trzymała go na linii pomimo dwukrotnie dorážku Lafata. Lafata następnie wpadła do siatki i do domu bramkarz go wbicie go w głowę. Jest możliwe, że gdy był z piłką za linią.

„Były trzy lub cztery wykopów na mnie, więc trzy lub cztery faule. Słyszałem sędzia odgwizdał faul na mnie, miałem przekonany.Potem rękawica trochę trafienie Lafata w emocji na twarzy, ale nie tak duża, to było, więc padł „ powiedział Rada. ” Gdybym nie był przekonany, że gwizdki sędziego responded’d tak „ Rada dodała.

Blisko sytuacja była Spartan korek Jakub Brabec. „Lafi tam umieścić bramkarz ciśnieniem, po czym padł i wtedy zobaczyłem, jak RADIC uderzył ręce Lafiho. Dlatego decyzja o sędziego „ opisane Brabec. Nie mógł ocenić, czy Lafata była zanieczyszczona. ” Nie wiem, to jest w gestii arbitrażu. Oczywiście, każdy chce dostać piłkę, ciśnienie było, „ powiedział.

trener Dukla Luboš Kozel po meczu był rozstrojony.Ponadto, był przekonany, że Kocourek Lafata gwizdnął faul. „Wniosek o wiele komentować nie chce, bo każdy osądza sam. Widziałem go z rejestru. Moja opinia jest jasne. Najpierw był faul Jiráček na Jurendiče, potem był Jiráčková nagłówek, który złapany Radę na skrzydło. Lafata mu piłka wyrzucony po raz pierwszy, po raz drugi, ale Filip to utrzymać na linii „ powiedział Kozel.

”, a kiedy Lafata atakowany cel, reakcje Philip po gwizdku było to, że trochę ręka tkwi w głowie. w odpowiedzi, może to być nawet brzydki karty, ale na pewno warto nie może być kara. Jeśli jest to faul poza kary gwizdkiem polu karnym w 93.minut, to dość radykalny błąd „ mówi Kozel.

Spartan trener Zdeněk Ščasný sytuacja w czasie konferencji prasowej nie wynika z rejestru, tak aby jej nie chciał wyrazić. ” All co mogę powiedzieć, że cel dla domniemanego spalonym unheralded należy zapłacić od razu powiedział mi na prowadzenie „ powiedział chwilę po 84 minut na spalonym celem Lukas Julis nie zapłacić. ” wniosek jest trudne mogę wyrazić. Byłoby niesprawiedliwe, bo nie widzieli rekord, „ Ščasný dodaje.