Sparta wzmacnia atak! Od Jekaterynburgu zwraca reprezentatywnej Buchtele

Utrzymanie Hockey Sparta w ostatnich godzinach okienka transferowego aktywnego i po wczorajszym odejściu Tomase Netíka w Trzyńcu i przyjazdu Jana Hlaváče donosi kolejny impuls. Jej ofensywa seria rozszerza powracającej Jan Buchtele że przed obecnym sezonem Tipsport Extraliga lewej do KHL, który nosił koszulkę Jekaterynburgu. W swoim raporcie dla niego, ale także z powodu kontuzji tak udanej i były napastnik powinien Pardubice na koniec sezonu tylko pomóc Sparta, który ogłosił swoje przybycie na swojej stronie internetowej.

Fani Sparta w ostatnich tygodniach nudny. Ich podwładni mają program i zapakowany w ostatnich godzinach ciężkiej pracy i kierownictwa klubu. W poniedziałek wieczorem ogłosił hosting Tomase Netíka w Trzyńcu i powrót doświadczonego Jana Hlaváče.Oprócz niego do ataku Sparta wraca innego gracza, który wie spartan środowiska. Klub Praga zgodził się w Jekaterynburgu przybyciem Jana Buchteleho.

Reprezentacja napastnik powinien rozszerzyć opcje Spartan w ataku. „John jest nasza wielka siła. Przez kilka tygodni staraliśmy się zorganizować, że dla nas mógł od lutego do końca sezonu grać, „powiedział na menedżerze klubu strona trenerem i sportowej Jiří Kalous.

Wielki smak jest również bardzo do przodu, który do tej pory w tym sezonie pracował w Jekaterynburgu w Rosji. „Cieszę się na okazję.Mam nadzieję, że w tym roku będzie w playoff długą drogę, co najmniej takie jak w zeszłym roku „, wspomina Buchtele do roku poprzedniego, co pomogło Sparta 47 punktów kanadyjskich do końcowej fazie playoff.

gra była również kilka innych opcji ale ten pochodzi z Hradec Kralove Sparta opcja numer jeden. „Powrót do Sparty dla mnie jest obecnie najlepszym rozwiązaniem,” uważa Buchtele który stara się zapomnieć o nieszczęśliwej sezon w Jekaterynburgu. „Od początku byłem pełen oczekiwania i emocje”, powiedział powracającej do Spartan montażu.

„Wyglądało to dobrze, ale potem wszystko entuzjazm osłabł nieco. Nic więc dziwnego, że Kuba Kovar rozwiązać swoją sytuację poprzez pozostawienie trenera klubu, albo on.I nie byłoby opracowanie bardziej „zasugerował złą atmosferę w drużynie rosyjskiej, w której jersey zebrał dziewięć punktów z pięciu bramek i cztery asysty. W znanym środowisku i chce poprawić swój bilans i walczyć o miejsce w drużynie narodowej.

Na który w bieżącym sezonie też nie grał z powodu udziału w pierwszym przypadku urazów zrujnowanych go i nie pozwolił mu spróbować innego klubu. „Przy wykonywaniu w Sparcie mogłem ponownie udowodnić autokarów jeszcze bardziej narodowych. Na tych myśli, ale mam wystarczająco dużo czasu, „powiedział na stronie internetowej klubu Sparta, który oczywiście oglądał i Rosji.

” Chłopaki grają dobrą hokeja. Kiedy zobaczyłem fragmenty meczów w Lidze Mistrzów, to było niesamowite. Grać finał tego konkursu, to niewiarygodny sukces.Może mi się znaleźć tak silny zespół w miejscu „, miał nadzieję, uśmiechając Buchtele, który dołączy do zespołu w czwartek. Do dzisiaj dohrávky 33 koła na lodzie Hradec Kralove (18:00), a nawet interweniować.